Sevilen Cuma Mesajları

Sevilen Cuma Mesajları
sevilen cuma mesajları

sevilen cuma mesajları

Cuma Günü Mesajları

Cuma Mesajları cuma günü mesajı cuma mesajı

Cuma hürmetine sevdiklerinin hürmetine en sevdiğinin hürmetine bizleri affet Allah’ım. Amin. Cumanız mübarek olsun.

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

Hayırlı Düşüncelerinizin ve hayırlı dileklerinizin gerçekleştiği bir Cuma olmasını niyaz ederim.

Rabbim, her zorlukta kolaylık, her darlığımıza bolluk, bedenimize sağlık, ömrümüze bereket, gönlümüze feyizler, yaşantımıza huzur, işlerimizde kolaylık nasip etsin. dualarımız kabul olsun, Cumanmız mübarek olsun.


Esselamü Aleyküm ve Rahmetullah ve Berekatuhu… Selam Vermek Sünet Almaksa Farz’dır… Hayırlı Nurlu Cumalar.

Cuma gecesinin Nuru Hürmetine kimin ne derdi, varsa kurtarsın. Feraha huzura çıkarsın. Güzel Mevlam İnşallah.

Kul nafilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim. Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum … Sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun.

Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Cumalar Rabbim Bütün Dualarımızı Kabul Eylesin Aminnn.


Allah’ın (Celle Celalühü) nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberimizin (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

 

En Yeni Cuma Sözleri

 

Bütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Cumamız bayram tadında olsun inşallah.

Ey Rabbimiz; bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar. Bize ibadet usullerimizi göster, tövbemizi kabul et. Zira tövbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak sensin. Alemlerin Efendisine salat-ü selam (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) ile. Hayırlı Cumalar dua ile.

 

Önce yollar uzanır Hakka yürümek için, dua eden biri var senin için. Sende dua et Allah (Celle Celalühü) için. Cumanız mübarek olsun.

Rabbim bizleri hizmet kapısından, rahmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı Cumalar.

Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Hayırlı cumalar.

Sen ki suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Ya Rabbim. Hayırlı nurlu cumalar.

Kalbimiz iman ile, gönlümüz İslam ile, dilimiz Kur’an ile, kulağımız ezan ile, gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun… Hayırlı Cumalar…

 

Mübarek Cuma Günü Mesajları

 

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun.


Cuma günü, iyiliklerin hazinesidir ve güzel şeylerin membaıdır. Allah (Celle Celalühü) Cumanızı kabul ve mübarek eylesin.

Elleriniz açık, kalbiniz sevgi dolu olsun, gözlerinizde iki damla yaş olsun, sağanak sağanak yağan rahmet dergahından bir damla da size nasip olsun. Kardeşliğin en güzeli duadır, kardeşler dualarınız kardeşleriniz için olsun. Cumanız gibi bütün günleriniz rahmet olsun.

Allah’ım, Sen benim Rabbimsin Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın ben Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım… İşlediğim kötülüklerin şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder günahlarımı da ikrar ederim… Beni bağışla, zira günahları bağışlayan ancak sensin… Cumamız Mübarek olsun…

Yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır… Eller Allah’a (Celle Celalühü) açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir… Aklımda yüreğimde ve duamdasınız… Cumanız mübarek olsun…

Rabbim beni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle Hayırlı Cumalar.

 

Resimli Cuma Mesajı

 

Sevilen Cuma Mesajları
resimli cuma mesajı

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun…

 

Yeni Cuma Mesajları Yazılı

 

Ya Rab! Evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme. Hayırlı cumalar.

Rabbim Üzüntülerimizi anlık, Sevinçlerimizi ömürlük, Dualarımızı tez zamanda kabul eyle. Amin Hayırlı cumalar..

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hâyırlı Cumalar.

Ey Nefsim Şeytana Yem Olmak mı Yoksa Cennette Gül Olmak mı Niyetin, Bırak Yakamı Secde Edeyim Sen Huzura Er, Ben İmanla Öleyim. Hayırlı Cumalar.


Yaptığın her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı nurlu cumalar.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nağmeleri dilinize, Allah ( Celle Celalühü  )sevgisi gönlünüze, bu güzel günün bereketi üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

Bir dua gönderiyorum hepinize sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun. Allah’ın ( Celle Celalühü  ) selamı üzerinize olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ın ( Celle Celalühü  ) selamı rahmeti ve bereketi üzerimize olsun. Günümüz aydın, cumamız mübarek olsun. Hayırlı cumalar.

Allah’ın ( Celle Celalühü  ) rahmetini arzulayanlar. Allahtan gelen imtihanlara iyi sabretsinler. Rahmet meyvesi çile çekmeden olgunlaşmaz. Hayırlı cumalar.

Allah’ım ( Celle Celalühü  ) dilediğini veren, dilediğini de alan kudretin ile hayatımıza bereket ihsan eyle. Amin. Hayırlı, nurlu feyizli cumalar.

Allah’ım ( Celle Celalühü  ) ruhumu daraltma, kalbimi karartma, darda koyup aratma, hak yolundan saptırma, beni senden başkasına yalvartma. Amin. Hayırlı Cumalar.


Allah’ım ( Celle Celalühü  ) akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Allah’ım. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Allah (Celle Celalühü) herkese şifa versin, en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah. Hayırlı cumalar…

Kalbinizden geçen tüm dualar, dilinizden amin olarak dökülsün inşallah. Hayırlı cumalar…

Mutluluk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza dolaşsın, sevinç ellerinize bulaşsın, güzellikler kirpiklerinizi ıslatsın inşallah. Cumanız mübarek olsun.

Mutlu huzurlu cumalar dilerim

Sevilen Cuma Mesajları

Rabbim bizleri hizmet kapısından, rahmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı Cumalar.

Rabbim; bizi bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eyle. Allah ( Celle Celalühü  ) Cumamızı kabul ve mübarek eylesin.

Sevilen Cuma Mesajları
Cuma Mesajları