Cuma Akşamı Mesajlar Yazılı

cuma akşamı mesajlar yazılı cuma gecesi mesajları cuma gecesi sözleri cuma gecesi mesajları yeni anlamlı cuma gecesi mesajları cuma akşamı mesajları dini cuma gecesi mesajları yazılı anlamlı duygusal cuma mesajları ağlatan cuma mesajı ile hazırlanmış özel bir sayfa

Cuma Akşamı Sözleri

Bu en güzel gecede en güzel duayı, Yasin’i okuyun. Günahlarınız af olsun, gönlünüz huzurla dolsun.

Bütün canlıların birbirine hayır dilediği bu güzel geceniz aydınlık, huzur ve ibadet dolu olsun. Cuma bayramınız kutlu olsun ve gönlünüz huzur dolsun.

Cuma Akşamı Mesajlar Yazılı
cuma akşamı mesajlar yazılı

Cuma gecesi bu dünyaya dair düşünmekten vazgeçin. İçinizi Rabbinize ve güzel dualara açın. Bugün ibadet ve rahatlama günüdür. Boşa geçirmeyin.

Cuma Akşamı Mesajlar Yazılı
cuma akşamı sözleri

En güzel gecede en güzel dilekleriniz kabul olsun. Cumanız huzur ve mutlulukla dolsun.

Bu gece gönlünü Rabbine, ellerini semaya aç, bütün melekler sana eşlik etsin, duaların huzur, ömrün ışıkla dolsun cumanız bereketli ve mübarek olsun.

Cuma birlik ve beraberlik günüdür. Cuma namazında müminlerle bir araya gelin. Cuma günü toplu yapılan duanın değeri çok yüksektir.

 

 

cuma gecesi mesajları yazılı anlamlı duygusal

 

Bugün dünya dertlerini bir kenara bırakın. Büyüklerinizi kabirlerini ziyaret edin. Gönlünüz huzur dolsun ve bol bol dua edin. Cumanız hayırlı olsun.

Bildiğiniz en güzel yemekleri bugün yapın. Eviniz şenlikli ve huzurlu olsun. Cumanız güzel geçerse haftanız da güzel geçer. Dilekleriniz kabul olsun ve Cumanız Ahiret düşüncesiyle geçsin.

Cuma Akşamı Mesajlar Yazılı
cuma akşamı güzel sözler

Cuma gecesi Kur’an okuyan ve sürekli Allah’ı anan herkes için Cennet kapısı biraz daha açılır. Bu geceyi arınmaya ve ibadete ayırın. Hayırlı geceler.

 

 

yazılı cuma gecesi mesajları

 

Cuma günü yapılan her sevap kat kat daha değerlidir. Kalbinizden duanız, gönlünüzden iyi dilekler eksik olmasın. Cumanız hayırlı olsun.

İçten gelerek yapılan her güzel dua kabul olur. Özellikle de Cuma gecesi edilen duaların ve ibadetlerin Allah katında değeri çok büyüktür. Hayırlı Cumalar.

 

 

anlamlı cuma gecesi mesajları

 

Allah’ım bazı kulların çok kötü…. Onlarla bizi imtihan etme … Onları bize musallat etme… Herkese Hayırlı Cumalar dilerim.

Cumalar umuttur yarınlara, Dualarla,hayırlara vesile olsun. Cumamız Mübarek Olsun …

Her saniye azalan bir ömrün aksine.. Her nefeste artan bir imana sahip olmak ve Allah’ın Rızasına erişebilmek dua’sıyla.. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Daha fazla cuma mesajları okumak ve sevdiklerinizle paylaşmak için Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

Cuma akşamı mesajı

 

Cuma hikmettir, rahmettir, Cuma duaların toplu yapıldığı kutsal bir gündür. Sen dualarımızı kabul edip, cennet nasip eyle ey Rahman! Cuma gecenizi tebrik ederim.

 

 

cuma akşamı mesajları dini

 

Secdeler arttıkça başlar yükselir, dualar arttıkça cennet yakınlaşır! Cennete giren kullardan olmak duasıyla, hayırlı geceler.

Cuma aşktır, sevgiliye giden yoldur. Habibin hürmetine bizleri bağışla, merhametinle muamele et ya Rab! Cumanız mübarek olsun, hayırlı geceler.

 

 

Cuma akşamı mesajları resimli yeni

 

resimli cuma akşam mesajı

Cuma Akşamı Mesajlar Yazılı
cuma akşamı mesajları resimli yeni

 

Cuma Akşamı Mesajlar Yazılı
cuma akşam mesajları resimli yeni

cuma akşam resimli mesajı

 

yazılı cuma akşamı mesajları

 

Sayısız günahların bağışlayıcısı, merhametlilerin merhametlisi, şefkati en yüce olan Rabbim, bizleri cennetinde habibine komşu eyle! Amin. Cuma geçeniz hayır olsun.

Dilin telâşı dua, kalbin telâşı vefa. Bizi dilinden dua düşmeyen vefalı dostlardan eyle Allah’ım. Hayırlı geceler, cumanız mübarek olsun.

Rahmetinden sual olunmayan yüce Yaradan. Bizlere Cennet’i, Cennet’te de cemalini bahşet. Cuma geceniz hayırlara vesile olsun inşallah.

Cuma Akşamı Mesajlar Yazılı
yazılı cuma akşamı mesajları

 

cuma videosu

 

 

cuma gününüz mübarek olsun

 

cuma gecesi duası

 

 

en yeni hayırlı ve bereketli cumalar
cuma akşamı mesajlar yazılı

Bir Cevap Yazın