Cuma Mesajları Kısa ve Öz

cuma mesajları kısa ve öz cuma mesajı kısa cuma mesajları yazılı kısa en güzel anlamlı cuma mesajları kısa anlamlı cuma mesajları hayırlı cuma mesajları cuma mesajları yazılı anlamlı güzel anlamlı cuma mesajları

Güzel sözlü Cuma mesajları

Bir büyüğün dilinden dökülen nasihatler kadar güzel bir gün geçirmeniz dileği ile hayırlı mübarek cumalar.

Rüzgarın estirdiği yapraklar kadar masum, nurları gökyüzünü kapladığı kadar güzel bir Cuma geçirmeniz dileği ile hayırlı güzelliklerle dolu cumalar.

cuma mesajları kısa ve öz
cuma mesajları kısa ve öz

Bu mübarek günde çokça tövbe edelim. Rabbim tövbemizi kabul ederek, bizlere arınmış bir kalp, arınmış bir ruh nasip etsin. Cumamız mübarek olsun.

hayırlı cumalar güzel mesaj
hayırlı cumalar güzel mesaj

Allah’ım Sen affedicisin affı seversin Bizleri de affet. amin. Hayırlı Cumalar ver bizlere…

 

En güzel anlamlı Cuma mesajları kısa

 

Perşembeyi cumaya bağlayan gece edilen dualar, Allah katında geri çevrilmezmiş. Bu gece tüm dualarınız kabul olsun. Hayırlı, nurlu cumalar.

Peygamberimiz ( Sallallahü Aleyhi ve Sellem ) selamlaşmaya önem verirdi. O halde “Es Selamın Aleyküm”. Cumanız bereketli ve mübarek olsun.

en güzel anlamlı cuma mesajları kısa
en güzel anlamlı cuma mesajları kısa

İnsanlar Allahtan ne ister ve dilerse Allah onlara istediğini verir bazısı mal makam gibi geçici şeyler ister. Ama Allah bizleri helal ve onun rızasını isteyen ve onu da veren kulları arsına koysun. Cumanız mübarek duanız kabul olsun.

Bereketlerin gökyüzünden yağdığı, günahların af olunduğu bir Cuma günü hep dua ile kalalım hayırlı cumalar.

 

Cuma mesajları yazılı, anlamlı

 

Kalp dediğin bir cam parçası, her kırılan parça cana batar, bugün kimsenin kalbinin kırılmadığı bir gün olsun hayırlı cumalar.

Cuma günü Peygamber Efendimizi ( Sallallahü Aleyhi ve Sellem ) anmak büyük sevaptır. Sonsuz salât ve selam ona olsun. Cumamız mübarek olsun.

Bu gece şifasını bulmayan hiçbir hasta kalmaması dileğiyle. Hayırlı cumalar.

 

cuma mesajları yazılı anlamlı 
cuma mesajları yazılı anlamlı

Kuranın nuru ile aydınlan cumanın bereketi düşsün güzel yüzüne her duada gözyaşların gülümsemelere dönsün hayırlı cumalar.

Haftanın en güzel ve en hayırlı günü bugün, sende başını secdeye ellerini semaya aç hayırlı cumalar.

cuma gunu mesaji gullu
cuma gunu mesaji gullu

Bereketlerin yağmur gibi yağdığı Cuma gününde en hayırlı nasiplere hayırlı bir şekilde kavuşmanız dileklerimle. Hayırlı ve bol feyizli Cumalar dilerim.

Daha fazla ve en yeni cuma mesajları paylaşmak için Cuma Mesajları Sözleri sayfamıza göz atabilirsiniz

 

Güzel anlamlı cuma mesajları

 

Bir bayramın güzelliği çocukların gözlerindeki ışıktan belli olur. Bugünlerde çevremizdeki çocukları sevindirelim ve yardıma ihtiyacı olanlardan ellerimizi çekmeyelim. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

 

Bayramlar dostların, akrabaların hatırlandığı, muhtaç olanlara yardımların yapıldığı günlerdir, hastaların yanına gidelim ve bizlere gelemeyenleri unutmayalım. Hayırlı cumalar

 

Cuma Mesajı En Güzel Mesajı Kısa

 

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle…

Hayırlı cumalar dileklerimle…

cuma mesajları kısa ve öz

Bir Cevap Yazın