Kısa Cuma Mesajı

Kısa Cuma Mesajı

kısa cuma mesajı

kısa cuma mesajı

Güzel Cuma Mesajları Yazılı

Gününüz Aydın Olsun, Mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle… Hayırlı Cumalar.

Rabbim bizleri hizmet kapısından, rahmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı Cumalar.

İnşallah istediğimiz gibi ve hayırlı bir gün olur Cumamız mübarek olsun. Günümüz bereketli ve huzur dolu olsun.

Yüreğinizden geçen tüm güzellikler kabul olsun, Hayırlı Cumalar.

Allah’ın Rahmeti ve Bereketi hepimizin üzerine olsun hayırlı nurlu Cumalar dilerim.

 

 

Cuma Günü Mesajları

cuma gunu guzel mesajlar

Ya Rabbi; sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle dualarımızı kabul eyle. Cumamız mübarek olsun.

Ey Rabbimiz bugün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makam-ı Mahmud’a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle. Hayırlı Cumalar.

Allah’ım (Celle Celalühü) bizleri rahmetinin o engin lütfunla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.

Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Hayırlı cumalar.

 

 

Cuma Sözleri Yazılı Anlamlı

 

Gökyüzü olabildiğince mavi iken yeryüzü mevsime göre bin bir renge boyanır. Şüphesiz ki Allah’ın kudretine delil isteyen bunları görmektedir. Rabbim sen ol demeden ne çiçek açar ne rüzgar eser. Sen ol de ki kurumuş bir bahçe olan yüreklerimiz yeşersin, dertlerimiz son bulsun. Dünyamız anlam kazansın. Amin.

Allah’ım bize getirmiş olduğun cumamız bizde ki kötü halleri sonlandırsın ve bize ummadığımız yerden rızık kapıları açsın.

Göğsümüzde ki nefes darlığı ve kederimiz son bulsun. Ruhumuzda ki azap dinsin. Yüreğimiz güzeli görecek şekilde güzelleşsin. Sen bizde ki halleri görensin. Dualarımızı kabul eyle. Cumamız hayır olsun.

Dipsiz kuyuya düşen Yusuf’u kurtarıp Mısır’a kral eden Allah’ım bizleri de dipsiz kuyularımızdan kurtar ve cennet ehli eyle. Amin.

 

Sen seni seven Rabbe vazifeni yap o seni daha çok sevsin. Sen duanı yap, o da cumanı iyi eylesin.

En güzel dileklerinizin gerçekleştiği bir cuma geçirmenizi dilerim.

Daha fazla ve en yeni cuma mesajları paylaşmak için Cuma Mesajları Sözleri sayfamıza göz atabilirsiniz

 

kısa cuma mesajı