Kısa Cuma Videoları

 

kısa cuma videoları

Kısa Cuma Videosu

en güzel severek beğenerek izleyeceğiniz mükemmel bir cuma videosu


Rabbim Cumamızı mübarek etsin. En sevdiklerimizle beraber hayırlı bir cuma geçirmemizi nasip etsin Amin.

Rabbim bizleri hizmet kapısından, rahmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı Cumalar.

Rabbim; bizi bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eyle. Allah ( Celle Celalühü  ) Cumamızı kabul ve mübarek eylesin.


Daha fazla cuma mesajları için Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ya Rabbi ! Sana büyük bir umutla açılan elleri, Sana aşk ile yönelen gönülleri, Sana bükülen boyunları, Sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Hayırlı ve feyizli cumalar ver bizlere…

Sen ki suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Ya Rabbim. Hayırlı nurlu Bereketli Cumalar.

Cuma Videoları Kısa

Allah’ım beni ailemi anamı babamı ümmeti Muhammed’i affeyle. Bizlere merhamet eyle. Cuma gününün ve gecesinin hürmetine hayırları ver Rabbim. Amin


cuma videoları izle en güzel cumalar sizlerin olsun.

Ya Rab! Evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma. Fakirlere yardım et, zalimlere fırsat verme. Cumamızı hayırlı ve bereketli eyle…Hayırlı cumalar nasip eyle.

Rabbim Üzüntülerimizi anlık, Sevinçlerimizi ömürlük, Dualarımızı tez zamanda kabul eyle. Amin Hayırlı cumalar..

Ey nefsim; şeytana yem olmak mı yoksa Cennette gül olmak mı niyetin… Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imana son nefesimi vereyim. Hayırlı Cumalar.

Sevgi emek ister, sevgi yürek ister. İster sev gönüllerde taht kur. İster sevgisiz biçimde dünyada unutul. Hayırlı Cumalar.

kısa cuma videoları ile cumanız mübarek olsun

 

En Güzel Cuma Videoları Kısa

Mutluluk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza dolaşsın, sevinç ellerinize bulaşsın, güzellikler kirpiklerinizi ıslatsın inşallah. Cumanız mübarek olsun.

 

Rabbim bizleri hizmet kapısından, rahmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı Cumalar.

 

Rabbim; bizi bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve her daim sevmeyi bilenlerden eyle. Bizleri her türlü nimetlere kavuşturan Allah ( Celle Celalühü  ) Cumamızı kabul ve mübarek eylesin.

 

Bir Cevap Yazın