en yeni cuma mesajları sözleri

en yeni cuma mesajları sözleri

en yeni cuma mesajları sözleri

en yeni cuma mesajları sözleri

en yeni cuma günü mesajları

güzel cuma günü mesajları en son cuma günü mesajları sözleri etkileyici cuma mesajları değişik cuma mesajları ile sizler için özel hazırlanmış bir sayfa.

Rabbim günümüzü nurlandır, kardeşliğimizi pekiştir. Hayırlı Cumalar.

Günahkar kullarını bu günün hürmetine ve anın en güzel bereketleri hürmetine affet… bugün mübarek gün, bugün Mü’minlerin bayramı. Hayırlı Cumalar.

Bir deniz kadar temiz, bir nehir kadar berrak bir bebek kadar günahsız iyi bir Cuma geçirmeniz dileği ile hayırlı Cumalar bereketli günler dilerim.

Başarılarınızın kesinlikle eksik olmadığı sağlıklı sıhhatli ve afiyetin bol bereketlerin bol ve hayırlı kazançların peşinizi bırakmadığı bir Cuma gününüz olsun. Bu gün nurlar ile dolsun hayırlı Cumalar.

Kar tanesi kadar güzel ve eşsiz olan bu cuma günü tüm dualarınızın kabul olması dileği ile hayırlı bereketli  nurlu Cumalar.

Küslükler bu gün son bulsun, kırgınlıklar artık bitsin bu mübarek cuma günü Rabbimizin katında çok özel bir gün dualarınız kabul olsun Cumanız mübarek olsun.

Kederden ve üzüntüden sana sığınırım Allah’ım bizlere ferahlığın yolunu aç Cumanın hürmetine. Hayırlı nurlu Cumalar.

Ey gönüllerin sahibi Allah’ım Beni Ailemi Anamı Babamı ve Tüm Müslümanları Senin doğru yolunda daim kıl. Bizlere katından en bereketli en hayırlılarını ver. Bizleri senin rızanı kazanan Salih kullarından eyle. Cumamızı mübarek ve bereketli eyle. Amin.

en yeni cuma mesajları sözleri ile en güzel dileklerinizin gerçekleştiği bir cuma geçirmenizi dilerim.

Daha fazla ve en yeni cuma mesajları paylaşmak için Cuma Mesajları Sözleri sayfamıza göz atabilirsiniz.
en yeni cuma mesajları sözleri resimli

resimli en yeni cuma mesajları

en yeni cuma mesajları sözleri

en-yeni-cuma-mesajlari-sözleri-resimli

resimli en yeni cuma sözleri