Yeni Cuma Günü Mesajları

yeni cuma günü mesajları cuma mesajları 2021 cuma mesajları cuma mesajı kısa cuma mesajları 2021 en güzel cuma mesajı ayetli cuma mesajları hayırlı cuma mesajları anlamlı cuma mesajı gönlünüze dokunacak ve sevdiklerinizle paylaşacağınız güzel yazılı cuma mesajlar

Cuma Günü Sözleri Anlamlı

İslam, güzel ahlâk ve ibadet üzerine kuruludur. Cumamız duaların kabul olduğu bir gün olsun.

Allah en adil, en merhametli ve en affedici olandır. Dualarda buluşmak dileğiyle, Cuma günümüz mübarek olsun.

Allah’ım biz günahkar olsak da, sen affı sonsuz olansın. Sonsuz affın ile bizlere mağfiret eyle, günahlarımızı bağışla. Hayırlı cumalar.

Yeni Cuma Günü Mesajları

yeni cuma günü mesajları

Allah, bizi cennette peygamberlere, alimlere ve sahabeye komşu kılsın. Cumanız bereketli olsun.

Bu güzel günde, dualarımda yer alan nadide insanlardansınız. Cumanız mübarek gününüz bereketli olsun.

 

Cuma mesajları 2021

 

Bu güzel cuma gününde sizi hep iyilikler ve güzellikler bulsun. Hayırlı cumalar.

Gerçek dostlar, bir asır da geçse unutulmazmış. Bu güzel Cuma gününde hatırlanmak dileğiyle… Cumamız mübarek ve dualarınız kabul olsun.

Yeni Cuma Günü Mesajları

cuma mesajları 2021

İnsanlar dışarıdan baktıklarından sizlerin hal ve hareketleriniz ile duruşunuza hayran kalsın. Çünkü bu dinin gereğidir. Hayırlı cumalar.

Allah ne günah işleseniz de gelin tövbe edin diye sürekli tövbe kapısını açık bırakmıştır. Allah bizi tövbe eden ve tövbesini kabul eden kullarından kılsın. Hayırlı Cumalar.

 

Hayırlı Cuma mesajları

 

Allah’ın en sevdiği kulları inandığı gibi yaşayan kullarıdır. Allah sizleri de inandığı gibi kulları arasında saysın. Hayırlı cumalar.

Öyle günler vardır ki Semaya kalkan elleri Allah boş çevirmezmiş. Cuma günü o günlerden bir tanesidir. Hayırlı cumalar.

Yeni Cuma Günü Mesajları

yazılı cuma mesajları indir

Allah bizleri zalimlerin ve kötü insanların zulüm ve şerrinden muhafaza etsin. Dualarınız kabul ve makbul olsun. Cumanız mübarek günümüz feyizli olsun.

Ahir zamanda güzel ahlak sahibi insanlar yok denecek kadar azalacaktır. Böyle zamanda güzel ahlak sahibi insanlardan etsin. Cumanız kutlu olsun.

Mutlu huzurlu cumalar dilerim

Yeni Cuma Günü Mesajları

Rabbim bizleri hizmet kapısından, rahmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı Cumalar.

 

Cuma Mesajları

 

Allah bizleri güzel düşünen ve her yer ve mekânda güzel konuşan kullarından etsin. Cumanız mübarek olsun.

Helal mal ancak zekâtı ve sadakası verilen maldır. Zekâtı ve sadakası verilmeyen mal ahirette davacımız olur. Bu mübarek Cuma gününde Allah helal mal nasip etsin. Hayırlı cumalar.

En güçlü ve kuvvetli kişiler fiziken güçlü olan değildir başına bir bela ve musibet geldiğinde sabır gösteren ve onun Allah’tan geldiğine inanan kişidir. Hayırlı cumalar.

Yeni Cuma Günü Mesajları

cuma mesajları

Kur’an hakkı söyleyip hakkı yapmamızı emretmektedir. Allah bizleri de her zaman doğru olanı savunan ve söyleyen kullarından saysın. Cumanız kutlu günümüz mübarek olsun.

 

Cuma Günü Videoları

 

cuma gününün en güzel videosu


cuma günü ile ilgili video


cumaya özel video


cumanın videosu


yeni cuma günü mesajları