İnternetten Cuma Mesajları

internetten cuma mesajları internetten cuma mesajı cuma ve mesajları önemli cuma mesajları tüm cuma mesajları cuma durumları dostane cuma mesajları bütün cuma mesajları cuma yazılı mesajlar çok önemli cuma mesajları ile güzel bir günü sımsıcacık karşılayın

 

Şahane Cuma Mesajları

Rabbim bizleri sevdiği kullarının sınıfına koysun, duası kabul eylemiş kullarından eylesin. Cumanız hayırlı olsun.

 

İnternetten Cuma Mesajları
internetten cuma mesajları

Cuma insana huzur verir, cuma insanı gülümsetir, Cuma insanı yüceltir. Duaların kabul olan cumaya kavuşturan Allah’a şükürler olsun.

 

İnternetten Cuma Mesajları
cumanız mubarek olsun gullu mesaji

 

Rabbim sen bizi bizden daha iyi bilen, bizim için hayırlı kapılar açansın. Bizim ziyanda olduğumuz hatalar için diretmemiz ve bu hatalardan dönmemiz için yardım et ve bizi tövbesi kabul olmuş kullarından eyle. Amin.

Allah’ım sen bizleri cennetini kazanacak işler ile uğraşmayı nasip eyle. Hayırlı cumalar ve hayırlı ömürler ver bizlere….

 

 

Cuma mesajları kısa

 

Cumanın hayırlarından nasiplenenlerden eyle bizleri Rabbim.

Rabbim bu özel gününde bizide affettiklerinden eyle. Cuma günü bize merhametinle muamele eyle Rabbim Amin.

 

İnternetten Cuma Mesajları
yeni cuma mesajları

 

Allah ( Celle Celalühü ) bu günün hürmetine sana öyle müjdeler versin ki Allah’ın kudretine tanıklık ettiğin gibi imanını da tazeleyebilesin.  Bu mübarek Cuma günü sana huzur versin, hayırlı kapılar açsın.

Cumanın en güzel mübarek nazarlarından bize de nasip eyle Allah’ım.

Gönlünüzden iman dilinizden Allah’ın zikiri hiç eksik olmasın. Hayırlı ve nurlu cumalar dilerim

 

 

Anlamlı cuma mesajı

 

Bu mübarek günde sizin için hayırlı olan her duanın kabul olması, sizin için hayır içermeyen dualarınızın ise gönlünüzden soğutulması ve sizin buna razı gelmenizi dilerim. Allah’ım size hayırlı kapılar açsın. Amin.

 

 

Cuma tebrik mesajları

 

En güzel dualar cuma günü edilen ve kabul eserinin görüldüğü dualardır. Allah’ım bizleri güzel dualarda buluştursun cuma gününün güzelliklerini üzerimize serpsin.

Ey yüreği güzel insan. Senin için dua ediyorum. Dinle ve Amin de. Allah’ım bu kulunun yüreğinde ki dertleri hafiflet, onun yüreğine su serp. Onu mahşer günü mahsun olanlardan eyleme. Amin.

Cuma gününün bereketlerinden en fazla biçimde yararlanmanız dileklerimle Cumanız mübarek olsun.

 

 

Cuma mesajı

Hastalarımıza şifa dertlilerimize deva borçlularımıza eda yolda kalmışlara esenlikle yollarının açılmasını yüce Rabbimden hayırlısı ile niyaz ederim Cumanız bol bereketli geçsin.

İnternetten Cuma Mesajları
cuma mesajı

 

Ağlatan cuma mesajı

 

Her saatin her anın önemli olduğu bu ömürde en güzel ibadetleri en güzel amelleri en güzel zikirleri en güzel şükürleri yapmak ve hayatımızda uygulamak dileklerimle Hayırlı ve bereketli cuma dilerim.

Rabbim dertlilerimize deva borçlularımıza eda hastalarımıza şifa versin. Amin.

Ya Rab ! Bizi bugün kapında geri çevirme .

 

whatsapp’tan cuma mesajları

 

Hakiki dostlarla birlikte en güzel cuma günlerinde sevdiklerimize dualar etmeye nasip et bizleri Ya Rabbimiz. Cumamızı mübarek eyle.

İnternetten Cuma Mesajları
whatsapp’tan cuma mesajları

Sen ağladığında melekler senin için dua eder. Cuma günü ise dilin şükre ulaşınca Allah sana müjdeler bağışlar. Hayırlı feyizli Cumalar.

Rabbim cuma hürmetine dualarımızı hayırlısı ile kabul etsin. Amin.

İnternetten Cuma Mesajları

internetten cuma mesajları