Yazılı Cuma Mesajları

Yazılı Cuma Mesajları
Yazılı Cuma Mesajları

Yazılı Cuma Mesajları

Cuma Günü Mesajları

Yazılı cuma mesajları cuma mesajları en güzel cuma mesajları cuma mesajı guzel cuma mesajları cuma mesajları paylaş cuma mesajları sms

Yere inen her melek duacınız olsun, Kabirde KUR’AN ışığınız olsun, Evinize nur, kalbinize Iman dolsun, Herkese hayırlı cumalar.

ALLAH (Celle Celalühü) yüreğiyle konuşan insanlar nasip etsin ömrümüze … Cumanız mübarek olsun.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah (Celle Celalühü) sevgisi gönlüne, güzel günün bereketi üzerine olsun. Cumanız mübarek olsun… Hayırlı Cumalar…

Bir şey istersen insandan isteme Zira verirse minnettir, vermezse zillettir. ALLAH (Celle Celalühü) ‘tan iste ki; Verirse nimettir, vermezse hikmettir.. Cumanız mübarek olsun.

Kimse için gözyaşı dökmeye değmez. Ağlayacaksan Kaybolan Zamana ağla. Cuma Gününüz mübarek olsun.

Mutlu bir hayata başlamanın en güzel yoludur Cuma. Cuma günü hürmetine mutluluğun anahtarı size verilsin.
ALLAH’ım, Gönüllere düşen kırgınlıkları, Rahmetinle iyilik ve güzelliklere dönüştür. Amin. Cumanız mübarek olsun.

Cuma gününün tüm bereketleri ve feyizleri sizlerin de üzerine olsun. Cumanız mübarek gününüz bereketli olsun.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz… Rabbimin kapısı büyüktür asla kapanmaz. Sen umudunukaybetme Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı nurlu Cumalar. Cuma gününüz mübarek olsun.

Cumanızı en içten dileklerimle kutlarım. Sağlık mutluluk huzur bereketli feyizli cumalar dilerim.

Yazılı Cuma Mesajları
Yazılı Cuma Mesajları

 

Yazılı Cuma Mesajları Resimli

 

Yazılı Cuma Mesajları
Yazılı Cuma Mesajları Resimli

Yazılı Cuma Mesajları Resimli

 

Cuma Mesajları Videosu


Cuma Mesajları Videosu izlediniz.

 

Cuma Mesajları Yazılı

 

Allah’ım ( Celle Celalühü  ) akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Allah’ım. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Allah (Celle Celalühü) herkese şifa versin, en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah. Hayırlı cumalar…

Kalbinizden geçen tüm dualar, dilinizden amin olarak dökülsün inşallah. Hayırlı cumalar…

Mutluluk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza dolaşsın, sevinç ellerinize bulaşsın, güzellikler kirpiklerinizi ıslatsın inşallah. Cumanız mübarek olsun.

Rabbim bizleri hizmet kapısından, rahmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı Cumalar.

Rabbim; bizi bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eyle. Allah ( Celle Celalühü  ) Cumamızı kabul ve mübarek eylesin.

Daha fazla cuma mesajlari icin En Anlamlı Cuma Mesajlari sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yazılı Cuma Mesajları
cuma mesajları

 

Yazılı Cuma Günü Mesajları

Allah (Celle Celalühü) en güzel cumalara eriştirsin. Rabbim bizleri Cuma hürmetine Afiyet versin. Amin

Sen ki suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Ya Rabbim. Hayırlı nurlu cumalar.

Gönüller bir olsun mekanlar kimin umurunda. Kardeşlik, sevgi hissetmektir arada yollar olsa da. Hayırlı cumalar dilerim.

Ya Rabbi Cumayı en bereketli gün yaptığın gibi, bizi de bu günün bereketiyle bereketlenenlerden eyle. Cumamız mübarek olsun.

Şükür ki karanlığı aşan, Cuma’ya ulaşan dualarımız var. Hayırlı Cumalar.

Yaşantınız Allah (Celle Celalühü) yolunda ve hayırlar ile dolu olsun inşallah. Cumanız mübarek dualarınız kabul olsun.

Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun. Allah (Celle Celalühü) Cumanızı kabul ve mübarek eylesin.

Allahtan (Celle Celalühü) bir dua gibi Peygamberden (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) bir armağan gibi sevabınız bol olsun. Hayırlı cumalar

Allah’ım (Celle Celalühü). Senden istediklerimiz ve isteyeceklerimiz için rahmet yağmurunda bizi susuz bırakma. Cumamız mübarek ve hayırlı olsun.

Allah’ım (Celle Celalühü) , seni umuyor ve sana dua ediyorum. Bu Cuma gününde beni hayırlı umutlarıma kavuştur. Günahlarımı bağışla. Senin her şeye gücün yeter. Amin

Allah’ım, (Celle Celalühü) seni umuyor ve sana dua ediyorum. Bu Cuma gecesinde beni hayırlı umutlarıma kavuştur. Günahlarımı bağışla. Senin her şeye gücün yeter. Amin

Allah’ım (Celle Celalühü) sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle. Hayırlı cumalar.

Allah’ım (Celle Celalühü) bizi bize bırakıp şeytanın ve nefsimizin elinde oyuncak eyleme. Bizi rızanı kazanıp, cennette cemalini görenlerden eyle. Hayırlı nurlu cumalar.

Allah’ım (Celle Celalühü) Ezansız ve vatansız bırakma. Hayırlı Cumalar.

Yazılı Cuma Mesajları
cuma mesajları facede

 

Yazılı cuma mesajları en güzel cuma mesajları cuma mesajı guzel cuma mesajları cuma mesajları paylaş cuma mesajları sms cuma mesajları